Слика рачно изработена од срма

1.300,00 ден

Слика пеперутка рачно изработена од срма во филигран техника

димензија 33 х 24 цм

 

Спореди
2022104. На залиха не се применув , .

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.