Слика рачно изработена од срма

900,00 ден

Слика народна носија изработена од срма

димензија 23 х 17 цм

Спореди
2022105. На залиха не се применув .

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.