Слика рачно изработена од срма

2.160,00 ден

Спореди

Опис

Слика пафта рачно изработена од срма во филигран техника

димензија 28 Х  23 цм

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.