Слика рачно изработена од срма

1.980,00 ден

Спореди
10027. На залиха не се применув . , , , , , , .

Опис

Слика гулабици рачно изработена од срма во филигран техника

димензија 28 х 23 цм

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.