Слика рачно изработена од срма

2.490,00 ден

Слика машка носија рачно изработена од срма во филигран техника

димензија 22см х 28см

Спореди
1013001. На залиха не се применув . , , , , .

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.