Слика рачно изработена од срма

1.620,00 ден

Слика пеперутка рачно изработена од срма во филигран техника

димензија 22см х 22см

Спореди

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.