Слика Тока од Женски Колан 19 век

7.400,00 ден

Спореди
На залиха не се применув , , , .

Опис

Слика ракотворба од месинг

Тока од Женски Колан 19 век  Македонија

Димензија 43 х 37 цм

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.