Торбичка рачно цртана

300,00 ден

Спореди

Опис

Повеќенаменска торбичка со димензии 20 х 13 цм.

*за очила

*за телефон

*за сувенири

*за подарок

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.