Торбичка рачно цртана

300,00 ден

Спореди
2022135. На залиха не се применув .

Опис

Повеќенаменска торбичка со димензии 20  х 13 цм.

*за очила

*за телефон

*за сувенири

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.