Чаша за кафе порцеланска мала рачно цртана

420,00 ден

Чаша за кафе порцеланска мала рачно цртана за употреба

Спореди
1020007/001. На залиха не се применув . , .

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.