Чаша за кафе порцеланска рачно цртана

550,00 ден

Чаша за кафе порцеланска рачно цртана за употреба

Спореди
1020006/004. На залиха не се применув . , .

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.