Чајник рачно цртан

1.320,00 ден

Сет од чајник и чаша за чај

Рачно цртан, може да се употребува и да се мие рачно

Спореди

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.