Шише со чашка за ракија на дрвено постоље

400,00 ден

Спореди

Опис

Сет од шише 100мл и чашка за ракија на дрвено постоље

Осврти

Сè уште нема коментари

Само најавени корисници кои го купиле овој производ може да остават преглед.