Слика рачно изработена од срма

3,500 ден

Слика 3Д пеперутка рачно изработена од срма во филигран техника

димензија 30см х 30см

Спореди
1013026. На залиха не се применув . , , , , .

Осврти

Сè уште нема коментари

Бидете први кои ќе даде оценка за “Слика рачно изработена од срма”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *