Слика рачно изработена од срма

1,620 ден

Слика пеперутка рачно изработена од срма во филигран техника

димензија 22см х 22см

Спореди
1013013. На залиха не се применув . , , , , .

Осврти

Сè уште нема коментари

Бидете први кои ќе даде оценка за “Слика рачно изработена од срма”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *